Welkom op de site van Muziekvereniging Volharding Huissen

Uitslag Rabo ClubSupport actie bekend.

by theovanvuuren

11 13, 2020 | Posted in Nieuws | 0 comments

De Rabo ClubSupport actie van 2020 zit er weer op. Ook dit jaar hebben velen hun stem gegeven aan Muziekvereniging Volharding. Daar zijn wij heel blij mee. Graag wil ik namens alle leden en het bestuur van Muziekvereniging Volharding, iedereen die een stem heeft uitgebracht op onze vereniging, hartelijk bedanken voor hu steun. 2020 is financieel een zwaar jaar voor onze vereniging maar met dit bedrag kunnen wij toch weer een stukje van wat wij dit jaar hebben moeten missen aanvullen. Wil je weten welk bedrag wij hebben ontvangen, kijk dan even via onderstaande link dit filmpje af want dan kom je het te weten.

https://www.rabo-clubsupport.nl/deelnemers/details/108570-muziekvereniging-volharding?hash=shBaFH7H&code=1127

Ook wil ik het bestuur van de Rabo Bank hartelijk bedanken want met deze actie laten zij zien achter alle verenigingen en midden in de gemeenschap te staan. Dank je wel

Leave a CommentLeave a Reply

Your email address will not be published.

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>