Op zaterdag 24 mei 2025 geeft Muziekvereniging Volharding een bijzonder concert in de Zandse Kerk, helemaal in het teken van Disney. De avond begint om 19.00 uur, met de zaalopening om 18.30 uur. Entree is €10,– en kinderen t/m 15 jaar mogen gratis naar binnen.
Dit concert belooft een waar feest te worden voor de kinderen! Voor de jongste bezoekers is er een speciaal ingericht hoekje, waar ze kunnen genieten van prachtige filmbeelden en de muziek. Er wordt ook voor popcorn gezorgd.
Voor het opleidingsorkest is dit hun eerste grote concert. Zowel voor als na de pauze spelen zij speciaal voor dit thema uitgezochte muziek. De presentatie wordt verzorgd door Maud Frehé en Bastian Wagener, bekend van Theater Kees. Zij nemen het publiek op unieke wijze mee door een virtuele wereld, waarbij bij ieder werelddeel of stad gestopt wordt om de betreffende muziek te laten horen door de orkesten.
Laat je meevoeren door de muziek van Disney-klassiekers als Aladdin, Hercules en het ontroerende Coco. Geniet van de swingende klanken uit The Jungle Book, droom weg bij de magie van Frozen en voel de kracht van Brave. Ook de herkenbare melodieën uit Toy Story en The Lion King mogen natuurlijk niet ontbreken.
Kom vooral langs en geniet van een heerlijke avond vol muziek en gezelligheid, onder het genot van een drankje! Kaarten zijn te koop aan de deur of via de website www.volhardinghuissen.nl of https://www.ticketkantoor.nl/shop/disney